Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat ohledně změn v následující dvou týdnech v naší plavecké přípravce.

První a důležitou informací je, že přes velikonoční prázdniny, tedy od čtvrtku 14.4 do pondělí 18.4.2022, NEBUDOU probíhat kurzy přípravky, a to na všech bazénech!

Druhou, a to velmi zásadní zprávou, je konec dalšího týdne, tedy přesněji dva dny, a to čtvrtek 21.4. a pátek 22.4.2022. V těchto dvou dnech a i přes celý víkend probíhají v Městských lázních Zlín plavecké závody. Jedná se o juniorské Mistrovství České republiky, takže bude 50 metrový bazén většinu času obsazen nebo dokonce i uzavřen. Proto dne 21. a 22.4.2022 PROBĚHNE VÝUKA POUZE NA DĚTSKÉM BAZÉNĚ, a na 50 metrovém musí být přípravka bohužel ZRUŠENA bez náhrady v jiných dnech.

S tímto výpadkem bazénu a tedy i plaveckých kurzů nemůžeme bohužel nic udělat, proto vám velmi děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám, aby jste si společné rodinné chvíle o Velikonocích užili a budeme se na Vaše děti těšit v dalších plaveckých dnech.

S přáním hezkého dne,

Zlínský plavecký klub.

Buď v obraze

Související příspěvky

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.