Zlínský Sandál už tuto sobotu!

, ,

Facebook
Twitter

Dovolujeme si Vás pozvat na Sandál Zlínského plaveckého klubu. Po úspěšném oddílovém přeboru pořádáme také plavecké závody pro naše nejmenší závodníky.


Jedná se o dopolední závody, kde budete mít možnost uvidět, co všechno se Vaše děti ve vodě naučily. Děti dostanou příležitost poměřit své síly s ostatními a také nahlédnout do závodního prostředí samotné akce. Součástí programu budou také doplňkové závody, kterých se budou účastnit děti ze sportovních tříd. Tyto disciplíny poslouží pouze jako inspirace pro nejmenší. Samozřejmostí budou také slavnostní ceremoniály při předávání cen pro nejlepší a sladká tečka pro všechny.


Připomínáme, že děti přihlašují jejich cvičitelé přímo na hodinách!


Doufáme, že účast bude jako v předešlých ročnících hojná a budeme se těšit na účast Vaši a Vašich dětí. 

Buď v obraze

Související příspěvky

Letní pohár ČR – Morava r.2014

Svůj první pohár Moravy absolvovali naši nejmenší Žraloci ročníku 2014. Do Kopřivnice se kvalifikovali tři bojovníci za náš oddíl – Jiří KRUPICA, Josef MACHŮ a

Školní rok 2023/2024

Kurzy přípravky na další školní rok 2023/2024

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte Online přihlášku nebo si stáhněte fyzickou.

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.