Žraloci vezou domů medaile z letního poháru ČR desetiletých a jedenáctiletých – Morava!

,

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

V sobotu 11.6.2022 se tři desetiletí žáci 4. sportovní třídy zúčastnili poháru Moravy v nedalekém Prostějově. Všichni reprezentanti Zlínského plaveckého klubu předváděli skvělé výkony, díky kterým byl klub vidět ve většině závodů v top 10. Osobáky padaly jeden za druhým, a proto se povedlo vylovit i pár cenných kovů.

Jednu stříbrnou medaili si domů přivezl Sebastian DLABAJA na 50 prsa, dále přidal ještě 2x bramboru (100 prsa a 50 motýl) a jedno 8. místo (100pz).

Další medaile si na krk pověsila Karolína HALBSGUT, a to dvě bronzové (100 motýl a 50vz). K tomu přidala ještě 5., 7. a 10. místo (400vz, 50 motýl a 100vz).

Posledním desetiletým žralokem byl Jáchym SKÁCEL, který při svých 3 závodech předvedl ve všech případech osobní rekordy a umístil se na krásném 6. (100 znak), 6. (50 motýl) a 7. místě (100pz).

Další dvě plavkyně reprezentovaly klub a školu na poháru Moravy ročníku 2011. V Havířovském bazénu Šumbark se představila Gabriela URBANOVÁ a Elen GRESLOVÁ. Žákyně páté sportovní třídy 1. ZŠ Emila Zátopka podaly skvělé výkony s mnoha osobáky, a dokonce jednou medailí!

Gabča si díky velkému zlepšení na 50 motýlek doplavala pro 2. místo! K tomu přidala 5. místo na 100 Z a 7. místo na 50 VZ.

Elen si posunula hned 4x svůj nejlepší čas, nejlépe se Elen umístila na 200 P, kdy skončila na skvělém 10. místě!

Moc děkujeme všem našim plavcům za skvělou reprezentaci klubu a školy!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Buď v obraze

Související příspěvky

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.