Žraloci zlepšovali osobní rekordy v Uherském Brodě

Facebook
Twitter

Žraloci se v sobotu 19.9. předvedli na závodech v Uherském Brodě. Na soutěži určené pro ročníky 2006 až 2011 náš klub reprezentovalo 27 plavců, ze kterých si 26 plavců vytvořilo nový osobní rekord!

Nejlepších umístění na závodech dosáhl MARTIN KLIMEK, který se na všech svých individuálních startech, na 100 VZ, 100 M a 100 PZ, probojoval na druhé místo.

Martin Klimek na 2. místě

Na stupně vítězů se dostala také ELIŠKA ANDRLOVÁ, která získala dvě stříbrné medaile na 50 VZ a 50 M a těsně ji utekla medaile na 50 P.

Eliška Andrlová na 2. místě

Skvěle si vedlo kvarteto KRUPA, CHMELA, KLIMEK a HALUZÍK, kteří na 4×50 PZ doplavali na druhé pozici. Štafeta „B“ ve složení MARUŠÁK, URBANEC, BŘEZOVJÁK a NÁŠEL se probojovala na 4. místo. Ženská štafeta KARLÍKOVÁ, STEHLÍKOVÁ, KEŇOVÁ a ŽÁKOVÁ si dojela pro 5. místo.

Další plavci umístění do TOP 5 byli: MATĚJ BLUDSKÝ na 50 P, JULIE KEŇOVÁ na 100 M, DANIEL KRUPA na 100 P, BEÁTA NEDVĚDOVÁ na 50 P a 50 Z a KLÁRA STEHLÍKOVÁ na 100 P.

Buď v obraze

Související příspěvky

Zlínský sandál 2024

Úžasné závodní dopoledne plné plavání a zábavy Na závodech pořádaných především pro naše přípravkové plavce se závodilo v 50 motýlu, 50 a 25 znaku, 50

Cena Brněnského Draka

V sobotu 6.4. se konaly závody v Brně, a to konkrétně Cena Brněnského draka Na tyto závody se vydala 14členná výprava ŽRALOKŮ Byť se pro

Grand prix Bruntál

V sobotu se malá výprava pěti závodníků vypravila do Bruntálu na 15. ročník místní Grand Prix. I přes menší počet se našim plavcům podařilo vybojovat

ZLÍNSKÝ SANDÁL 2024

Závod pro Žraloky všech věkových kategorií V sobotu 6.4.2024 proběhne tradiční závod – Zlínský Sandál, který pořádáme pro naše přípravkáře a jejich rodiny Jedná se

Školní rok 2023/2024

Kurzy přípravky na další školní rok 2023/2024

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte Online přihlášku nebo si stáhněte fyzickou.

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.