Žraloci zlepšovali osobní rekordy v Uherském Brodě

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Žraloci se v sobotu 19.9. předvedli na závodech v Uherském Brodě. Na soutěži určené pro ročníky 2006 až 2011 náš klub reprezentovalo 27 plavců, ze kterých si 26 plavců vytvořilo nový osobní rekord!

Nejlepších umístění na závodech dosáhl MARTIN KLIMEK, který se na všech svých individuálních startech, na 100 VZ, 100 M a 100 PZ, probojoval na druhé místo.

Martin Klimek na 2. místě

Na stupně vítězů se dostala také ELIŠKA ANDRLOVÁ, která získala dvě stříbrné medaile na 50 VZ a 50 M a těsně ji utekla medaile na 50 P.

Eliška Andrlová na 2. místě

Skvěle si vedlo kvarteto KRUPA, CHMELA, KLIMEK a HALUZÍK, kteří na 4×50 PZ doplavali na druhé pozici. Štafeta “B” ve složení MARUŠÁK, URBANEC, BŘEZOVJÁK a NÁŠEL se probojovala na 4. místo. Ženská štafeta KARLÍKOVÁ, STEHLÍKOVÁ, KEŇOVÁ a ŽÁKOVÁ si dojela pro 5. místo.

Další plavci umístění do TOP 5 byli: MATĚJ BLUDSKÝ na 50 P, JULIE KEŇOVÁ na 100 M, DANIEL KRUPA na 100 P, BEÁTA NEDVĚDOVÁ na 50 P a 50 Z a KLÁRA STEHLÍKOVÁ na 100 P.

Buď v obraze

Související příspěvky

Přípravka bez doplatku

Vážení rodiče a přátelé plavání, úvodem Vám všem jménem celého Zlínského plaveckého klubu přejeme poklidné dokončení školního roku a pohodové prázdniny. Po nich nás čeká

Přípravka až od září!

Vážení rodiče, Vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením NENÍ nyní možné obnovit výuku na plavecké přípravce. Velmi nás to mrzí. Doufáme však, že se uvidíme buď

Zjistěte jestli se Vás týká přípravka bez doplatku. Přihlášky a tábory.