Žraloci se po Covid pauze ukázali na závodech

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Po dlouhém čekání bez možnosti plavat či závodit jsme se chytli šance a 12 žraloků odcestovalo na závody do Pardubic, které dostaly výjimku od MZČR. Dubnové kolo českého poháru mělo striktní podmínky (negativní PCR test, nošení respirátorů po celou dobu závodů, omezení počtu účastníků), které musely být dodržovány plavci, trenéry i rozhodčími. I přes velký tréninkový výpadek byl náš klub vidět mnohokrát ve finále.

Nejlépe si vedla GABRIELA CHUDÁRKOVÁ, která vytěžila z tvrdé přípravy na suchu a dosáhla na 2 pódiová umístění 🥈na 50 Z a 🥉na 100Z. Do finále A se dostal JAN SLÍVA, který skončil 7. na 50 M. Do B finále se dále probojovali: PETRA VYBÍHALOVÁ, ANNA ANDRLOVÁ, MARTIN RÁČEK, ŠIMON PÁNÍK A KRYŠTOF BURSA. Pro poslední dva jmenované to byla první finálová zkušenost na českém poháru! Velmi srdnatě bojovali také MARIE SVOBODNÍKOVÁ, VERONIKA KHAINOVÁ, MATĚJ KONEČNÝ, DAVID KLUSAL A JIŘÍ KOLOMAZNÍK. Mezi žraloky se našli dokonce tací, kteří si i po tak dlouhé době bez plaveckého tréninku vytvořili osobní rekordy!! A to především díky jejich plnému nasazení na suché přípravě.

Všichni plavci plně využili možnosti jakéhokoli plavání, tudíž věnovali velkou pozornost rozplavání před závodem a vyplavání po závodech. Nešlo o porovnání výkonů s ostatními plavci z jiných klubů, kteří mohli mít úplně jiné podmínky, ale snažili se ze sebe dostat to nejlepší. Věříme, že jim tato zkušenost pomůže s motivací do další přípravy!

Buď v obraze

Související příspěvky

Přípravka bez doplatku

Vážení rodiče a přátelé plavání, úvodem Vám všem jménem celého Zlínského plaveckého klubu přejeme poklidné dokončení školního roku a pohodové prázdniny. Po nich nás čeká

Přípravka až od září!

Vážení rodiče, Vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením NENÍ nyní možné obnovit výuku na plavecké přípravce. Velmi nás to mrzí. Doufáme však, že se uvidíme buď

Zjistěte jestli se Vás týká přípravka bez doplatku. Přihlášky a tábory.