59. Ročník Vánoční ceny města Zlína

,

Facebook
Twitter

Od pátku do neděle probíhala na domácím bazénu Vánočka, která je zároveň součástí českého poháru☺️. V mezinárodní konkurenci 355 plavců a plavkyň se představilo i 15 Žraloků 🦈, ti se na domácím závodě předvedli v dobrém světle!

Nejlepších umístění dosáhla Gabča CHUDÁRKOVÁ, která vyhrála 100 VZ a doplnila svou medailovou sbírku díky stříbru na 50 VZ a bronzu z 50 Z 🥇🥈🥉.

Pro další medaili si doplaval Jan SLÍVA, a to bronzovou ze 100 PZ 🥉. K tomu Honza přidal dvě „A“ finále na 50 M a 50 VZ a jedno „B“ na 100 VZ.

Dvě účasti v odpoledním „A“ finále přidal na kratších prsařských distancích Šimon PÁNÍK. Šimonovi se podařilo probojovat také do „B“ finále na 100 PZ 💪🏼.

Účast v „B“ finále si vyplavali také tito Žraloci:

– Kryštof BURSA na 50 VZ a 100 PZ

– Natálie HLATKÁ na 50 a 100 P

– Veronika KHAINOVÁ na 100 PZ

– David KLUSAL na 100 M

– Petra VYBÍHALOVÁ na 100 PZ a 100 M

Zbytek Žraloků – HORČIČKA, KLIMEK, KARLÍKOVÁ, KEŇOVÁ, PASTUŠAN, URBANOVÁ a ZÁBOJNÍK – útočili na své osobní rekordy, aby se přiblížili k nominaci na mistrovství republiky, které čeká juniory a dospělé plavce již za 16 dnů! 😻

Držíme palce do konečné fáze přípravy.

My teď přesuneme pozornost na naše nejmladší žactvo (2012-2013), které má vrchol této sezóny v podobě pohárů Moravy již tuto sobotu 🤩.

Buď v obraze

Související příspěvky

Mistrovství České republiky juniorů

24.-26.5. se skupina 8 nadějných juniorů vydala bojovat o mistrovské medaile do Prahy Závody byly prvním sezónním vrcholem pro naše Žraloky, ovšem čeká nás toho

Soustředění 4. a 5. třídy – Zlín

Od čtvrtka do neděle absolvovali naši nejmenší závodní plavci soustředění v domácích podmínkách. Skupina celkem 18 Žraloků absolvovala 11 hodin tréninku v bazénu, 2 hodiny

Velká cena Pardubic

Od pátku do neděle se vypravila naše osmičlenná skupinka do Pardubic na 2. kolo českého poháru Jako vždy šlo o velkou českou plaveckou akci, na

Školní rok 2023/2024

Kurzy přípravky na další školní rok 2023/2024

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte Online přihlášku nebo si stáhněte fyzickou.

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.