První únorovou sobotu si výprava 22 Žraloků vyjela zazávodit do nedalekého Vyškova na již tradičního Vyškovského hrošíka
Největší výprava ze všech klubů se rozhodně neztratila, jelikož si odvážíme velké množství osobních rekordů a dokonce i medailí
Hned dvě individuální medaile si odváží Jáchym GRESL, a to na 100 znak a 100 volný způsob. Dále se povedlo Eliáši DAŇKOVI vyplavat
na 100 prsa a Ludvíku ŠIMKOVI
na 50 znak
Naše kvarteta se také skvěle rvala ve štafetových závodech, kdy si na 4×50 volný způsob odváží kluci (GRESL, DANĚK, POLÁŠEK a KARPAŠ) i
holky (CHMELOVÁ, SCHNEIDEROVÁ, ŠÁNKOVÁ a KLÁTILOVÁ)
Všem našim plavcům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Žraloků
















