Facebook
Twitter

Vážení rodiče,

vzhledem k výraznému šíření onemocnění COVID-19 na území Itálie a skutečnosti, že většina nakažených osob v České republice se nakazila při svém pobytu na území Itálie, zastáváme v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 6.3.2020 následující stanovisko:

1. v případě pobytu v Itálii podstoupit nařízenou 14-denní karanténu (příznakový i nepříznakový stav)

2. v případě jakýchkoliv příznaků nachlazení zůstat do celkového vyléčení doma (příznakový stav)

3. v případě dobrého zdravotního stavu dodržovat základní pravidla hygieny (nepříznakový stav)

Tímto Vás žádáme o zodpovědné posouzení celé situace a  vyzýváme ty z Vás, kteří byli se svými dětmi o jarních prázdninách v zasažených oblastech, mezi které patří celá Itálie, abyste své děti nechali ve 14-denní karanténě doma.

Děkujeme za pochopení

Zlínský plavecký klub

Buď v obraze

Související příspěvky

Školní rok 2023/2024

Kurzy přípravky na další školní rok 2023/2024

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte Online přihlášku nebo si stáhněte fyzickou.

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.