Oddílový přebor Zlínského plaveckého klubu

, , ,

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

V sobotu 23.10. se náš klub rozhodl opět uspořádat oddílový přebor, kde se na jednom místě sejdou všichni naši plavci, od těch nejzkušenějších až po Žraloky, kteří svou pouť v plaveckém sportu teprve začínají. Jako vždy na vás čeká skvělá atmosféra s plno zážitky a taky pár překvapeními.

Závodníci, co mají zájem se přeboru zúčastnit, se přihlašují u svých trenérů.

Budeme se těšit!

Buď v obraze

Související příspěvky

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.