Medailové žně v Havířově

,

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Žraloci se 26.9. zúčastnili VIII. ročníku Havířovské ceny. Náš klub reprezentovalo 16 závodníků, 8 žen a 8 mužů. V celkovém součtu přes 350 závodníků se náš klub rozhodně neztratil a domů si odvezl 24 medailí!

Stylem viděl, přišel, zvítězil plaval KRYŠTOF BURSA, který všechny své starty přeměnil na zlaté medaile. Vyhrál 50 VZ, 100 VZ, 200 VZ, 100 P i hlavní disciplínu 200 PZ. Stejným způsobem dominovala i GABRIELA CHUDÁRKOVÁ, která zvítězila v obou svých startech na 50 Z a 100 VZ.

Kryštof Bursa s medailemi a pohárem za 200 PZ
Gabriela Chudárková na 1. místě

Na další zlatou medaili žraloků dosáhla NATÁLIE HLATKÁ, která zvítězila v disciplíně 100 P. K tomu přidala dvě druhá místa na 50 M a na hlavní závod 200 PZ. Poslední první příčku vyplaval JIŘÍ KOLOMAZNÍK na 50 P, který také získal stříbrnou medaili na 200 P.

Natálie Hlatká na 100 P
Jiří Kolomazník na 50 P

Pro nejvyšší stupínek si doplavalo na závěr závodů také kvarteto ve složení GABRIELA CHUDÁRKOVÁ, KRYŠTOF BURSA, ŠIMON PÁNÍK a PETRA VYBÍHALOVÁ, kteří nedali ostatním týmům šanci na 4×50 VZ mix.

Vítězná štafeta na 4×50 VZ mix

Pro medailová umístění si ve všech svých startech doplaval MARTIN KLIMEK, který získal druhé místo na 50 VZ a dvě třetí místa na 100 VZ a 50 M. Stejnou bilanci medailí měl také ŠIMON PÁNÍK, jenž byl 2. na 200 P a 3. na 100 P a 200 VZ. O jednu medaili méně měla PETRA VYBÍHALOVÁ, která získala stříbro v hlavním závodě 200 PZ a bronz na 200 VZ.

Šimon Páník
Martin Klimek

Jedno umístění na “bedně” vybojovali MARIE SVOBODNÍKOVÁ na 200 VZ a VERONIKA KHAINOVÁ na 50 M, shodně na druhém místě, a DANIEL KRUPA na 50 P, který získal bronz.

Veronika Khainová a Natálie Hlatká na 50 M
Marie Svobodníková a Petra Vybíhalová na 200 VZ
Daniel Krupa na 50 P

Další žraloci bojovali a vytvářeli si osobní rekordy, jmenovitě: FILIP ZÁBOJNÍK, kterému 2x těsně utekla medaile na 50 Z a 200 P, dále SÁRA PÁNÍKOVÁ (TOP 5 na 50 M), RADOMÍR PASTUŠAN, ADRIANA POLANSKÁ, MATĚJ HORČIČKA a NATÁLIE KARLÍKOVÁ.

Buď v obraze

Související příspěvky

Přípravka bez doplatku

Vážení rodiče a přátelé plavání, úvodem Vám všem jménem celého Zlínského plaveckého klubu přejeme poklidné dokončení školního roku a pohodové prázdniny. Po nich nás čeká

Přípravka až od září!

Vážení rodiče, Vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením NENÍ nyní možné obnovit výuku na plavecké přípravce. Velmi nás to mrzí. Doufáme však, že se uvidíme buď

Zjistěte jestli se Vás týká přípravka bez doplatku. Přihlášky a tábory.