Medailové žně v Havířově

,

Facebook
Twitter

Žraloci se 26.9. zúčastnili VIII. ročníku Havířovské ceny. Náš klub reprezentovalo 16 závodníků, 8 žen a 8 mužů. V celkovém součtu přes 350 závodníků se náš klub rozhodně neztratil a domů si odvezl 24 medailí!

Stylem viděl, přišel, zvítězil plaval KRYŠTOF BURSA, který všechny své starty přeměnil na zlaté medaile. Vyhrál 50 VZ, 100 VZ, 200 VZ, 100 P i hlavní disciplínu 200 PZ. Stejným způsobem dominovala i GABRIELA CHUDÁRKOVÁ, která zvítězila v obou svých startech na 50 Z a 100 VZ.

Kryštof Bursa s medailemi a pohárem za 200 PZ
Gabriela Chudárková na 1. místě

Na další zlatou medaili žraloků dosáhla NATÁLIE HLATKÁ, která zvítězila v disciplíně 100 P. K tomu přidala dvě druhá místa na 50 M a na hlavní závod 200 PZ. Poslední první příčku vyplaval JIŘÍ KOLOMAZNÍK na 50 P, který také získal stříbrnou medaili na 200 P.

Natálie Hlatká na 100 P
Jiří Kolomazník na 50 P

Pro nejvyšší stupínek si doplavalo na závěr závodů také kvarteto ve složení GABRIELA CHUDÁRKOVÁ, KRYŠTOF BURSA, ŠIMON PÁNÍK a PETRA VYBÍHALOVÁ, kteří nedali ostatním týmům šanci na 4×50 VZ mix.

Vítězná štafeta na 4×50 VZ mix

Pro medailová umístění si ve všech svých startech doplaval MARTIN KLIMEK, který získal druhé místo na 50 VZ a dvě třetí místa na 100 VZ a 50 M. Stejnou bilanci medailí měl také ŠIMON PÁNÍK, jenž byl 2. na 200 P a 3. na 100 P a 200 VZ. O jednu medaili méně měla PETRA VYBÍHALOVÁ, která získala stříbro v hlavním závodě 200 PZ a bronz na 200 VZ.

Šimon Páník
Martin Klimek

Jedno umístění na „bedně“ vybojovali MARIE SVOBODNÍKOVÁ na 200 VZ a VERONIKA KHAINOVÁ na 50 M, shodně na druhém místě, a DANIEL KRUPA na 50 P, který získal bronz.

Veronika Khainová a Natálie Hlatká na 50 M
Marie Svobodníková a Petra Vybíhalová na 200 VZ
Daniel Krupa na 50 P

Další žraloci bojovali a vytvářeli si osobní rekordy, jmenovitě: FILIP ZÁBOJNÍK, kterému 2x těsně utekla medaile na 50 Z a 200 P, dále SÁRA PÁNÍKOVÁ (TOP 5 na 50 M), RADOMÍR PASTUŠAN, ADRIANA POLANSKÁ, MATĚJ HORČIČKA a NATÁLIE KARLÍKOVÁ.

Buď v obraze

Související příspěvky

Mistrovství České republiky juniorů

24.-26.5. se skupina 8 nadějných juniorů vydala bojovat o mistrovské medaile do Prahy Závody byly prvním sezónním vrcholem pro naše Žraloky, ovšem čeká nás toho

Soustředění 4. a 5. třídy – Zlín

Od čtvrtka do neděle absolvovali naši nejmenší závodní plavci soustředění v domácích podmínkách. Skupina celkem 18 Žraloků absolvovala 11 hodin tréninku v bazénu, 2 hodiny

Velká cena Pardubic

Od pátku do neděle se vypravila naše osmičlenná skupinka do Pardubic na 2. kolo českého poháru Jako vždy šlo o velkou českou plaveckou akci, na

Školní rok 2023/2024

Kurzy přípravky na další školní rok 2023/2024

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte Online přihlášku nebo si stáhněte fyzickou.

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.