Máme medaili z olympiády dětí a mládeže!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Výprava mladých nadějných sportovců Zlínského kraje strávila poslední červnový týden na Letní Olympiádě Dětí a Mládeže v Olomouci.

Výkony v plaveckém bazénu a výsledky z dalších sportů postačily Zlínskému kraji v konkurenci ostatních krajů České republiky na celkově 10. místo.

Zlínský plavecký klub vyslal na tuto nevšední sportovní akci čtveřici Žraloků, z nichž nejvíce bodů vyplaval Martin KLIMEK, který získal bronzovou medaili na 100 M (1:05,05) a obsadil 7. místo na 50 VZ a 8. místo na 200m PZ.

Druhým bodujícím finalistou se stal Kristián CHMELA, který dohmátl na šesté příčce v disciplíně 100 P (1:19,02). Martin i Kristián vybojovali pro Zlínský kraj body do celkového hodnocení také jako členové štafet na 4x50m PZ (4. místo) a 4x50VZ (6. místo).

Dalším finalistou byl Nikos KOTOPULOS, který na své hlavní trati 100 M skončil na 8. místě.

Čtvrtým reprezentantem našeho klubu byl Tobiáš BŘEZOVJÁK, který doplaval třináctý v závodě na 100 M.

Bohužel se olympiády nemohla kvůli zranění zúčastnit Pavlína GRYGAROVÁ, které tímto přejeme brzké uzdravení.

Chlapcům blahopřejeme k zaplavaným výkonům a přejeme hezké prázdniny!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Buď v obraze

Související příspěvky

Vážení rodiče,

máme za sebou první týden plavecké přípravky, kdy jsme Vám předali kartičky ke vstupu na bazén
a ve vodě proběhlo rozřazování dětí na dráhy podle úrovně jejich plaveckých dovedností. U pokladen 50m bazénu Vám budeme k dispozici také příští týden vždy 15 minut před zahájením plavecké výuky.

Vzhledem ke skutečnosti, že od příštího týdne již nebude probíhat pravidelné testování dětí ve školách, budeme jedenkrát týdně vybírat čestné prohlášení, které naleznete v příloze.

Prosíme, aby toto čestné prohlášení odevzdávali všechny děti bez ohledu na věk, protože součástí formuláře je i prohlášení o neexistenci příznaků (kašel, …). Na děti do 6 let se nevztahují podmínky
pro vstup na bazén – očkování, testování, prodělaná nemoc.

V praxi to bude probíhat tak, že u pokladen bude stát cvičitel/ka Zlínského plaveckého klubu, kteří budou čestné prohlášení vybírat. Teprve poté bude možné si vyzvednout čip ke vstupu na bazén. V případě, že zapomenete čestné prohlášení doma, bude možné ho vyplnit na místě. Testy ani jiné certifikáty kontrolovat nebudeme.