Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aktuality pro rodiče


Základní informace na měsíc leden.
Termínovou listinu aktuálně zpracováváme, protože ještě nejsou vypsány termíny všech závodů. V měsíci lednu se koná:
  • Brněnský tučňáček, 18.-19.1., roč. 2010 a mladší
  • Liga družstev - Prostějov, roč. 2008 a starší
Příměstské soustředění (náhrada lyžařského kurzu) bude v termínu: 27.-31.1. pro 6.ST, 8.ST a pro vybrané trénující žáky 9.ST, kteří se rozhodnou podle studijních povinností. (7.ST je v tomto termínu na lyžáku se školou)
Program soustředění doděláváme.
Sezónu 2020 jsme po avizovaném odchodu pana Čejky zahájili v novém složení. Gabriela Chudárková je vedoucí trenérkou 6.ST a Petra Vybíhalová má na starost skupinu 7.- 9.ST.

Dokumenty - školní rok 2019/2020


Zdravotní prohlídky

Většině plavců končí prohlídka začátkem školního roku. Pokud nebudete absolvovat prohlídku v rámci klubu, objednejte se prosím u sportovního lékaře tak, aby do konce září byla prohlídka hotová.


Výklad pravidel plavání - znaková obrátka

Při provádění znakové obrátky nesmí nastat tzv. "mrtvý bod". To znamená, že po přetočení na břicho je povolen jeden nepřerušovaný záběr paží (nebo oběma pažemi současně), na který plynule naváže kotoulová obrátka. Plavec nemůže nehybně splývat na hladině a čekat, než doplave ke stěně bazénu!

  • pravidla plavání

DROP: výsledky testování výkonnosti

Výsledky zde. (.xlsx)